Nejlevnější sedací souprava Filip 1, oranžová

Moderní sedací souprava Filip  Nyní za super akční cenu - BEZKONKURENČNÍ CENA pouze u nás! Cena je platná pro potah jako na... více informací »
Nejlevnější sedací souprava Filip 1
Značka: DMX
9 799 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Filip  Nyní za super akční cenu - BEZKONKURENČNÍ CENA pouze u nás! Cena je platná pro potah jako na...

Moderní sedací souprava Filip 
Nyní za super akční cenu – BEZKONKURENČNÍ CENA pouze u nás!
Cena je platná pro potah jako na fotografii 
Díky volně loženým polštářům se můžete uvelebit a jen relaxovat
Souprava je univerzální (pravo – levý roh), který můžete měnit 
Sedací souprava Filip je rozkládací včetně úložného prostoru 
Návštěvy určitě ocení rozklad a vy jednoduché a rychlé rozložení 
Časově omezená akce! Neváhejte s nákupem! 

Rozměry: 
Celkové rozměry: 193x145x85cm
Plocha po roložení: 193x122cm
 

NEJLEVNĚJŠÍ SEDACÍ SOUPRAVA FILIP 
Nemáte dostatek prostoru nebo financí a přesto byste rádi nového společníka do vašeho obýváku? Pak bude Filip tou správnou volbou právě pro vás. Moderní kontrastní provedení dodá vašemu pokoji šmrnc a možnost rozložení ocení nejen vaše návštěva. Už žádné přespávání na nafukovacích matračkách! Vanda nabízí i úložný prostor, do kterého schováte vše, co nechcete mít zrovna na očích. Díky volně loženým polštářům si každý najde tu správnou polohu pro relaxaci po náročném dni.
 
TOP CENA!!! Nejlevnější sedací souprava v dobré kvalitě. Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za neuvěřitelnou cenu! Pokud u vás rozhoduje v případě nákupu cena, je Filip ta pravá volba. 
 
Filip je univerzální pravo – levá souprava. Můžete se až doma rozhodnou na kterou stranu budete orientovat roh.  Akční produkt Nejlevnější sedací souprava Filip najdete zrovna tady u nás zařazený v kategorii sedačky do 10 tis. kč. Připravili jsme oblíbené produkty ze zmíněné sekce za příznivou cenu. Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! U nás v nabídce totiž najdete více kousků značky DMX. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tento zlevněný výrobek můžete získat bezstarostně tady u nás ve známé kategorii sedačky do 10 tis. kč! Nyní můžete koupit vyjímečné produkty ve zmíněné kategorii za rozumné peníze! Populární značka DMX prodává prvotřídní produkty. To ale ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! Podívejte se taky na další kvalitní zboží od výrobce DMX. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní kus Nejlevnější sedací souprava Filip 1, oranžová od dodavatele zboží DMX můžete koupit u nás právě za výborné peníze. Stojí teď u nás 9 799 Kč.