Studentská sestava ezra – dub zlatý/modrá/bílá

Tento exkluzivní kousek Studentská sestava ezra - dub zlatý/modrá/bílá od top výrobce LB jde sehnat zrovna dneska výhodně! V akci od 34 331 Kč.
Studentská sestava ezra - dub zlatý/modrá/bílá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
34 331

Popis produktu

Studentská sestava Ezra je svým provedením vhodný pro holky i kluky všech věkových kategorií. Nábytek se může pyšnit dokonalým spojením barev a nadchne každého milovníka moderního nábytku. Dominantní dekor dubu zlatého je obohacen o modrou a bílou plochu s pruhovým vzorem v lesku. Barevná kombinace ve spojení s leskem a matem je ve výsledku velmi originální a atraktivní. Lesklé plochy dodávají nábytku luxusní nádech. Design nábytku oživují stylové čtvercové úchytky. Pokoj se skládá ze studentské postele, třídveřová šatní skříně, psacího stolu, regálu a závěsné police.

 

Studentská postel potěší čalouněným čelem krémové barvy, které ocení zejména děti a studenti, jelikož v postel mnohdy tráví čas sledováním televize, čtením a prohlížením sociálních sítí. Díky čelu budou mít pohodlnou oporu zad. Ložná plocha postele je 120x200cm. Součástí lůžka je rošt, nikoli matrace. Při použití matrace o výšce 18cm je výška sedu/lehu 49cm. V případě zájmu můžete matraci vybrat z našeho…