Dvoudveřová šatní skříň ezra – dub zlatý/modrá/bílá

Tento designový kousek Dvoudveřová šatní skříň ezra - dub zlatý/modrá/bílá od značky s dlouholetou historií LB pohodlně seženete zde teď právě za extra cenu! V akci za 8 583 Kč.
Dvoudveřová šatní skříň ezra - dub zlatý/modrá/bílá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
8 583

Popis produktu

Chcete zařídit domácnost podle nejnovějších trendů? Pak by vám mohla padnout do oka dvoudveřová šatní skříň Ezra, která se může pyšnit dokonalým spojením barev a nadchne každého milovníka moderního nábytku. Dominantní dekor dubu zlatého je obohacen o modrou a bílou plochu s pruhovým vzorem v lesku. Barevná kombinace ve spojení s leskem a matem je ve výsledku velmi originální a atraktivní. Lesklé plochy dodávají nábytku luxusní nádech. Design skříně oživují stylové čtvercové úchytky. Kromě vizuální stránky, nesmíme opomenout úložný prostor, který je prakticky rozdělený na dvě části.

 

Jedna část se skládá z šesti polic, kdežto druhá obsahuje dvě police a šatní tyč. Police poslouží na poskládání triček a mikin, zatímco šatní tyč najde uplatnění k zavěšení oblečení na ramínka. Dveře jsou vybaveny panty s integrovaným kováním, díky kterým se zavírají hladce a tiše. Skříň je vyrobena z kvalitního lamina, které je odolné proti oděru a krátkodobé vlhkosti. Jeho údržba je nenáročná,…