Exkluzivní masivní nábytek Roma

  Luxusní bytový nábytek z masivu v kvalitním provedení!  Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Dodáváme v dekoru bílý... více informací »
Exkluzivní masivní nábytek Roma
Značka: KRS
36 943 Kč
Ověřit dostupnost
  Luxusní bytový nábytek z masivu v kvalitním provedení!  Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Dodáváme v dekoru bílý...

 

Luxusní bytový nábytek z masivu v kvalitním provedení! 
Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy 
Dodáváme v dekoru bílý postařená / dub postařený 
Sestava zahrnuje: knihovna + konf. stůl + závěsná skřínka 
Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu 

 
Nábytek je vyroben z nejkvalitnějšího borovicového dřeva, které je finálně opracováné tzv. stařením. Nejvyšší kvalita a exkluzivní materiál přinesou vašemu domovu maximální jedinečnost v souznění s přírodou. 
 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Viz. jednotlivé elementy níže 
 
 
 Hodně povedený produkt máte možnost získat bez problémů tady u nás v populární sekci moderní nad 12 tis. kč! Vyhledejte si další produkty z této známé rubriky za outletovou cenu. Přední dodavatel KRS vám poskytuje špičkový sortiment Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce také více kvalitních produktů od dodavatele KRS. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Exkluzivní masivní nábytek Roma od dodavatele s dobrým jménem KRS snadno naleznete momentálně v naši nabídce ve výhodné akci! Cenově vychází na 36 943 Kč.