Velká obývací stěna Entry

Stylová obývací stěna Entry  Korpus: dub trufla  Dvířka: dub trufla  Sestava zahrnuje celou obývací stěna na... více informací »
Velká obývací stěna Entry
Značka: GAL
12 486 Kč
Ověřit dostupnost
Stylová obývací stěna Entry  Korpus: dub trufla  Dvířka: dub trufla  Sestava zahrnuje celou obývací stěna na...

Stylová obývací stěna Entry 
Korpus: dub trufla 
Dvířka: dub trufla 
Sestava zahrnuje celou obývací stěna na fotografii 
Nábytek je dodáván v demontu 
Bytové doplnky nejsou součástí 

Parametry: (výška x šířka x hloubka) 
202x290x60cm 
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Kvalitní a levný výrobek je k dostání bezprostředně na stránkách zařazený v sekci moderní obývací stěny cena 6 – 12 tis. kč. Prozkoumejte nové produkty z této známé sekce za nejnižší cenu. Tento vyjímečný výrobce GAL vás a vaše blízké obohatí o špičkový sortiment. A to ještě není vše. To ale však není vše, máme toho více. U nás totiž najdete další produkty od dodavatele GAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Kvalitní a velmi žádaný produkt Velká obývací stěna Entry můžete získat právě nyní na webu ve známé sekci stylové do 10-ti tis. kč. Nyní si můžete pořídit nové produkty z této oblíbené kategorie za super peníze. Mezi zákazníky oblíbená značka GAL pro své zákazníky dodává top výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů od dodavatele GAL. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Velká obývací stěna Entry originál od značky GAL lze sehnat na našich stránkách nyní za výborné peníze. Výhodně za skvělou cenu 12 486 Kč.