Postel Enos

Moderní šatní postel Enos  Dodáváme v dekoru dub santana  Nábytek je dodáván v demontu Úložný prostor není součástí, lze dokoupit  Matrace... více informací »
Postel Enos
Značka: GIB
3 126 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní šatní postel Enos  Dodáváme v dekoru dub santana  Nábytek je dodáván v demontu Úložný prostor není součástí, lze dokoupit  Matrace...

Moderní šatní postel Enos 
Dodáváme v dekoru dub santana 
Nábytek je dodáván v demontu
Úložný prostor není součástí, lze dokoupit 
Matrace není součástí, lze dokoupit 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
205x75x95cm (spaní: 200x90cm) 
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Kvalitní a velmi žádaný produkt můžete dostat v pohodě tady na webu ve známé sekci dětské skříně. Nyní si můžete pořídit vyjímečné zboží z této populární kategorie v akci. Věhlasný dodavatel GIB pro své zákazníky prodává prvotřídní produkty U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od dodavatele GIB. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Postel Enos od přední společnosti GIB máte možnost dostat již dnes ve slevě. Akční cena od 3 126 Kč.