Nejlevnější rozkládací pohovka Enduro – HIT 2015 Potah DBK: Potah na korpus Eko-kůže D-100 krémová, Potah DBK: Potah Eko-kůže D-511 bílá

  Moderní pohovka Andrew Cena je platná pro všechny potahy ze vzorníku níže   Pohovka je rozkládací Velký... více informací »
Nejlevnější rozkládací pohovka Enduro - HIT 2015  Potah DBK: Potah na korpus Eko-kůže D-100 krémová
Značka: DBK
6 490 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní pohovka Andrew Cena je platná pro všechny potahy ze vzorníku níže   Pohovka je rozkládací Velký...

 

Moderní pohovka Andrew
Cena je platná pro všechny potahy ze vzorníku níže  
Pohovka je rozkládací
Velký rozklad 
Součástí je úložný prostor 
Krásná pohovka nyní v akci! 
Lze kombinovat 2 potahy jako na foto

 
 
 
Parametry (šířka x výška x hloubka) 
195x90x85cm 
Plocha po rozložení: 120x195cm
Rozměr úložného prostoru: 173x18x73cm
 
NEJLEVNĚJŠÍ ROZKLÁDACÍ POHOVKA ANDREW 
Hledáte novou pohovku, která by nenarušila váš rozpočet? Andrew splní všechna vaše očekávání! Pohodlnému posezení a občasnému přespání čelí s nadhledem. Navíc vám nabídne úložný prostor, kterého nikdy není dost. Její jednoduchý design zapadne do každého interiéru, stačí si jen vybrat tu ideální barevnou kombinaci!
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. Hodně žádaný kousek máte možnost pořídit aktuálně na stránkách zařazený v sekci pohovky – 3 sedáky. Nyní si můžete vybrat zlevněné produkty ve zmíněné rubrice za výhodné peníze! To ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás další skvělé zboží od výrobce DBK. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel DBK vám může poskytnout velmi kvalitní produkty. Hodně oblíbený kus Nejlevnější rozkládací pohovka Enduro – HIT 2015 Potah DBK: Potah na korpus Eko-kůže D-100 najdete prostě na našich stránkách zařazený v kategorii pohovky – 2 sedáky. Pořiďte si skvělé kousky z této známé rubriky za výprodejovou cenu!

Vynikající kousek Nejlevnější rozkládací pohovka Enduro - HIT 2015 Potah DBK: Potah na korpus Eko-kůže D-100 krémová, Potah DBK: Potah Eko-kůže D-511 bílá od značky se skvělou pověstí DBK pohodlně pořídíte tady teď za báječnou cenu. Nabídky již od 6 490 Kč.