Elegantní sedací souprava Simona, hnědá Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Stylová a kvalitní sedací souprava Simona    Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Akční cena platí do odvolání!  Cena je platná... více informací »
Elegantní sedací souprava Simona
Značka: Mjn
18 289 Kč
Ověřit dostupnost
  Stylová a kvalitní sedací souprava Simona    Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Akční cena platí do odvolání!  Cena je platná...

 

Stylová a kvalitní sedací souprava Simona   
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Akční cena platí do odvolání! 
Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii 
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru 
Vysoké opěradlo zajištuje pohodlné sezení za všech okolností 
Dodáváme v potahu pytlovina Nevada jako na hlavní fotografii 
Záda nejsou očalouněny stejnou látkou jako zbytek sedačky

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
242x180x92cm  
Plocha po rozložení: 192x120cm 
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA SIMONA    
Máte omezený rozpočet, ale přesto byste si rádi dopřáli nový, stylový kousek do vašeho obýváku? Nebojíte se kontrastů a nápaditosti? Simona jistě padne do oka zrovna vám. Barevná kombinace šedé je nadčasová a nemusíte se tak bát, že za chvíli nebudete IN! Sedačka se dá se rozložit na pohodlné lůžko a úložný prostor pojme vše, pro co jste doposud nenašli vhodné místo. Simona je prostorově úsporná sedačka, která vám poslouží stejně dobře jako její větší sourozenci. Hledáte kvalitu a styl za přijatelnou cenu? Právě jste našli!
  Tento nejprodávanější kousek Elegantní sedací souprava Simona, hnědá Roh: Orientace rohu Pravý roh máte možnost najít bezprostředně tady u nás zařazený v kategorii sedačky rohové. Nyní si můžete koupit vyjímečné kousky z této rubriky za zcela nejnižší cenu.

Oblíbený a akční produkt Elegantní sedací souprava Simona, hnědá Roh: Orientace rohu Pravý roh od skvělé a známé značky Mjn snadno můžete sehnat zde teď právě levně. Cena od 18 289 Kč.