Interbyt.cz

Dvoudvéřová předsíňová skříň sofia se zrcadly – béžová/lento

Často hledaný produkt Dvoudvéřová předsíňová skříň sofia se zrcadly - béžová/lento od známého výrobce LB máte možnost dostat právě nyní ve výhodné akci. Na našich stránkách za 9 699 Kč.
Dvoudvéřová předsíňová skříň sofia se zrcadly - béžová/lento
Ověřit dostupnost
Značka: LB
9 699
Popis produktu

Trpíte-li nedostatkem úložného prostoru pro vaše oblečení, dvoudvéřová skříň Sofia vám dokáže takzvaně vytrhnout trn paty. Krásně rustikální dveře s zrcadly se vám budou snadno otevírat díky zdobným kovovým úchytkám. Za nimi nalezneme dvě široké police přes celou horní i spodní šíři skříně, mezi nimiž se nachází visící plocha, kterou zaopatřuje výsuvný věšák na ramínka s maximálním zatížením 20kg. Maximální zatížení police udává výrobce 10kg. Úhel otevření dveří je 110°.

 

Pro výrobu skříně bylo použito kvalitní lamino v dekoru kůže lento, kombinované s MDF deskou. Dekor lamina by se dal charakterizovat jako béžový s patinou, připomínající vzhled rustikální broušené kůže ve světlém odstínu lento. Pro větší bezpečnost se doporučuje po montáži skříň připevnit ke zdi. Součástky pro připevnění na zeď nejsou součástí výrobku. Skříň má navíc nastavitelné nožky do 10mm. 

 

Rozměry dvoudvéřové šatní skříně  se zrcadly do předsíně Sofia jsou 88,8×218,7x46cm (š, v, h)…