Dvoudveřová skříň se zrcadlem amfora – alabastr/dub zlatý

Tento neodolatelný produkt Dvoudveřová skříň se zrcadlem amfora - alabastr/dub zlatý od spolehlivého výrobce LB máte možnost najít právě dnes za báječnou cenu! Akční ceny již od 13 312 Kč.
Dvoudveřová skříň se zrcadlem amfora - alabastr/dub zlatý
Ověřit dostupnost
Značka: LB
13 312

Popis produktu

S kolekcí nábytku Amfora přenesete venkovskou atmosféru i do městských obydlí. Nábytkem Amfora můžete vybavit ložnice, dětské pokoje i obýváky. V kolekci najdete dvoudveřovou skříň Amfora, která je vyrobená z lamina (korpus) a MDF (čílka dvířek). Na skříni převládá barva alabastr (béžová/krémová), která je oživená o desky v dekoru dub zlatý. Díky této barevné kombinaci má nábytek jemný a decentní nádech.

 

Nohy nábytku jsou zdobně vytvarované, připomínající zámecký styl a úchytky jsou kovové s bronzovým nádechem. Díky vyšším nožkám budete moci pod skříni snadněji uklízet. Skříň je dvoudvéřová.  Jedno dvířko je plné, druhé je zrcadlové. Můžete se při montáži rozhodnout, na kterou stranu umístíte plné/zrcadlové dvířko. Uvnitř je vybavena na jedné straně policovou částí a na druhé straně je horní police s tyčí na šaty. Maximální nosnost polic je do 15kg. Rozměry dvoudveřové skříně Amfora jsou 209×96,5×61,5cm (v, š, h) a je dodávána v demontovaném stavu.

 

Veškerý nábytek…