Zrcadlová šatní skříň annie 2d (hl.61cm) – dub provence

Hodně žádaný výrobek Zrcadlová šatní skříň annie 2d (hl.61cm) - dub provence pocházející od značky LB můžete získat na našich stránkách teď za skvělou cenu! Nyní zakoupíte za 15 653 Kč.
Zrcadlová šatní skříň annie 2d (hl.61cm) - dub provence
Ověřit dostupnost
Značka: LB
15 653

Popis produktu

Kolekce Annie je elegantním zástupcem venkovského stylu Provence, který k nám přišel z Francie. Romantický nábytek dokonale naplní jakoukoliv ložnici, ať už městského typu nebo toho venkovského, útulnou atmosférou a klidem. Dekor dub provence klade důraz především na styl nábytku. Světlé lakonické fasády imitující přirozeně zestárlé dřevo přidávají interiéru lehkost, útulnost a přirozenost. Naše dekorační prvky jako by měly duši – římsy, frézování na fasádách, režijní smyčky a kliky z bronzu přinesou vašemu domovu tu pravou dobovou atmosféru. Nábytek je vyrobený v kombinaci lamina a MDF desky v bílo/krémovém odstínu dub provence.

 

Co by v každé ložnici nebo dětském či studentském pokoji nemělo chybět, jsou šatní skříně. Nabízená skříň Annie je dvoudvéřová, zrcadlová. Uvnitř je skříň vybavená dvěma tyčemi na šaty, které jsou umístěné pod sebou. Police je potřeba dokoupit. Naleznete je v souvisejících produktech. Hrany u skříně jsou ohraničeny ABS páskou.

 

V…