Studentský pokoj ezra – dub zlatý/modrá/bílá

Tento vynikající kus Studentský pokoj ezra - dub zlatý/modrá/bílá od značky se skvělou pověstí LB snadno můžete získat zde teď právě opravdu levně. Cenově vychází na 57 081 Kč.
Studentský pokoj ezra - dub zlatý/modrá/bílá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
57 081

Popis produktu

Studentský pokoj Ezra je svým provedením vhodný pro holky i kluky všech věkových kategorií. Nábytek se může pyšnit dokonalým spojením barev a nadchne každého milovníka moderního nábytku. Dominantní dekor dubu zlatého je obohacen o modrou a bílou plochu s pruhovým vzorem v lesku. Barevná kombinace ve spojení s leskem a matem je ve výsledku velmi originální a atraktivní. Lesklé plochy dodávají nábytku luxusní nádech. Design nábytku oživují stylové čtvercové úchytky. Pokoj se skládá ze studentské postele se zásuvkou, psacího stolu, závěsné police, třídveřové skříně, rohové skříně, jednodveřové skříně, kombinované skříňky a regálu.

 

Studentská postel potěší čalouněným čelem krémové barvy, které ocení zejména děti a studenti, jelikož v postel mnohdy tráví čas sledováním televize, čtením a prohlížením sociálních sítí. Díky čelu budou mít pohodlnou oporu zad. Ložná plocha postele je 120x200cm. Součástí lůžka je rošt, nikoli matrace. Při použití matrace o výšce 18cm je výška…