Interbyt.cz

Předsíň malaga ii – dub zlatý/šedá/černá

Oblíbený a kvalitní výrobek Předsíň malaga ii - dub zlatý/šedá/černá od skvělé značky LB jednoduše pořídíte právě nyní na našich stránkách za outletovou cenu! Teď v akci 17 411 Kč.
Předsíň malaga ii - dub zlatý/šedá/černá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
17 411
Popis produktu

Kolekce předsíňového nábytku Malaga je líbivou sestavou, která skloubí moderní kovové prvky s dekorem dřeva a šedým laminem. Nábytek je vyrobený z lamina 16mm v odstínu dřeva dub zlatý a šedé barvy. V kombinaci s černými kovovými nohami a úchyty působí nábytek vzdušně a elegantně. Čelní plochy dvířek a šuplíků jsou vyrobeny z MDF desky 22mm.

 

Skříň je jednodvéřová a a uvnitř je velmi prakticky vybavena horní policí, kovovým věšákem, háčky na oblečení a spodní policí. Věšákový panel je složen ze dvou svislých desek, kolmé horní police, pod kterou je kovová tyč pro zavěšení kabátu a čtyři háčky. Maximální zatížení police a kovového držáku je 7kg, maximální zatížení háčku je 5kg. Součástí předsíně jsou dva věšákové panely. Komoda nabízí jak výklopná, tak klasická dvířka. Pro uložení drobností slouží šuplík. První výklopné dvířko je skleněné s potiskem, druhé dvířko je plné z MDF. Za velkými dvířky je schovaná policová část. Komoda lze využít také jako botník.

 

Předsíň…