Ložnice amfora – alabastr/dub zlatý

Tento skvělý výrobek Ložnice amfora - alabastr/dub zlatý od top výrobce LB jednoduše můžete sehnat v naší internetové nabídce za výprodejovou cenu! V současnosti za 50 374 Kč.
Ložnice amfora - alabastr/dub zlatý
Ověřit dostupnost
Značka: LB
50 374

Popis produktu

S kolekcí nábytku Amfora přenesete venkovskou atmosféru i do městských obydlí. Nábytek je vyroben z lamina (korpusy) a MDF (čílka šuplíků a dveří). Na nábytku převládá barva alabastr (béžová/krémová), která je oživená o desky v dekoru dub zlatý. Díky této barevné kombinaci má nábytek jemný a decentní nádech. Nohy jsou zdobně vytvarované, připomínající zámecký styl a úchytky jsou kovové s bronzovým nádechem.

 

Součástí ložnice je postel, jejíž ložná plocha je 160x200cm. Výrazným prvkem této postele je vysoké čelo. Postel se dodává s roštem, ale matraci je nutné dokoupit. V souvisejících produktech naleznete doporučené varianty matrací. Čtyřdveřová skříň je uvnitř rozdělena na části policové (pravá, levá strana) a uprostřed má horní polici s tyčí na šaty. Toaletní stolek je určený pro upevnění ke stěně a jeho součástí je šuplík. Nad toaletní stolek je vhodné umístit zrcadlo, které je obdélníkového tvaru. Noční stolky mají dvě zásuvky. 

 

Ložnice Amfora se skládá z těchto…