Ložnice iii annie – šedá/dub tortuga

Tento velmi žádaný kousek Ložnice iii annie - šedá/dub tortuga od top výrobce LB jednoduše pořídíte právě teď za výprodejovou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 60 394 Kč.
Ložnice iii annie - šedá/dub tortuga
Ověřit dostupnost
Značka: LB
60 394

Popis produktu

Sestava šatních skříní Annie do ložnice nabízí uživatelům objemný prostor určený k zavěšení oblečení, doplněný o dostatečný úložný prostor. O to se starají dvě závěsné tyče, které jsou umístěny v prostřední části a celkem 11 polic. Pohodlně tak zavěsíte veškeré bundy a kabáty, ale také uložíte všechno poskládané oblečení. Širokou polici v prostřední dolní části skříně, můžete využít například i k uložení sezónních bot. Zvenčí vás na první pohled okouzlí design nesoucí se v tónech šedé barvy. Na přední části skříně najdeme zrcadlové dveře, které dokážou místnost dokonale prosvětlit a opticky zvětšit. O kvalitní provedení se starají materiály v čele s laminem a MDF deskou. Díky nim disponují police nosností až 15kg. V ceně setu je i vnitřní osvětlení skříně.

 

Noční stolek Annie v sobě kombinuje prvky moderního a venkovského Provence stylu. Toto originální spojení ještě více obohacuje netradiční šedá barva. Noční stolek však nepůsobí jen dojmem designového doplňku. Překvapí také…