Toaletní stolek annie – dub provence

Tento zlevněný kus Toaletní stolek annie - dub provence s pečetí kvality od značky LB jde sehnat v naší internetové nabídce za outletovou cenu. Zrovna teď v akci za 7 082 Kč.
Toaletní stolek annie - dub provence
Ověřit dostupnost
Značka: LB
7 082

Popis produktu

Díky nábytku z kolekce Annie se interiér naplní romantikou ve stylu provence a neuvěřitelnou útulností. Lehké lakonické fasády imitující přirozeně zestárlé dřevo přidávají interiéru lehkost a přirozenost. Taková přírodní paleta textur přemění každou domácnost na útulnou a atraktivní a naplní ji kouzlem venkovského francouzského stylu. Nábytek je vyrobený v kombinaci lamina a MDF desky v dekoru dub provence.

 

Nabízený toaletní stolek Annie má čtyři šuplíky, přičemž dva menší jsou nahoře (23,4x9cm) a dva větší pod deskou (41,7×16,8cm). Toaletní stolek doporučujeme umístit ke zdi a na zeď nad ním zavěsit zrcadlo z kolekce Annie, které najdete níže v souvisejících produktech – získáte tak kosmetický koutek. Rozměry toaletního stolku Annie jsou 100x92x46cm (š, v, h).

 

V souvisejících produktech naleznete ostatní prvky z kolekce Annie a můžete tak domácnost vybavit podle vašich představ.

 

MDF desky – jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních…