TV stolek Drake RTV1SZ, dub bílý/grafit lesk

Moderní bytový nábytek Drake  Dodáváme v dekoru dub monatsery/černý lesk nebo dub bílý/grafit lesk  Nábytek je dodáván v... více informací »
TV stolek Drake RTV1SZ
Značka: GIB
1 575 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní bytový nábytek Drake  Dodáváme v dekoru dub monatsery/černý lesk nebo dub bílý/grafit lesk  Nábytek je dodáván v...

Moderní bytový nábytek Drake 
Dodáváme v dekoru dub monatsery/černý lesk nebo dub bílý/grafit lesk 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
90x46x40cm 
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Vysoce kvalitní produkt TV stolek Drake RTV1SZ, dub bílý/grafit lesk je k dispozici bezprostředně na stránkách v oblíbené kategorii tv stolky. Máme pro vás zcela nové produkty ve zmíněné sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce však také více kvalitních produktů od výrobce GIB. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Zlevněný kousek TV stolek Drake RTV1SZ, dub bílý/grafit lesk od společnosti s úžasnou pověstí GIB jednoduše seženete tady v bezva akci! Ceny již od 1 575 Kč.