Kombinovaná knihovna s prosklením osvald – dub/šedá

Povedený kousek Kombinovaná knihovna s prosklením osvald - dub/šedá od společnosti se zárukou kvality LB pohodlně dostanete v naší online nabídce za výhodnou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 15 367 Kč.
Kombinovaná knihovna s prosklením osvald - dub/šedá
Značka: LB
15 367
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Kombinovaná knihovna Osvald s prosklením vám nabídne spoustu úložného prostoru a zapadne snad do každé místnosti. Napravo se za křídlovými dvířky skrývá přihrádka se dvěma poličkami z laminované dřevotřísky. Velikost dvířek je 54,3×71,6cm (š, v). Ve spodní části se nachází dvě zásuvky na kuličkových pojezdech s plným výsuvem. Rozměry čela horní zásuvky jsou 54,3×18,6cm (š, v) a rozměry spodní 54,3×37,3cm (š, v). Maximální zatížení zásuvky je 20 kg. Uprostřed za skleněnými výklopnými dvířky 30,6×127,9cm (š, v), tvořenými černým hliníkovým profilem se skleněnou deskou o šířce 0,4cm, najdete 3 skleněné police.

 

Nalevo se nalézá přihrádka se 3 policemi z laminované dřevotřísky, jenž je krytá dvířky v dekoru dřeva o rozměrech 30,6×127,9cm (š, v). Otevírá se stisknutím dvířek díky nainstalovanému bezúchytkovému systému Push Latch. Maximální zatížení skleněné police je 5kg a dřevotřískové 15kg. Horní deska je tvořena černým sklem s nosností 15kg. Komodu nese černá kovová konstrukce…