Toaletní stolek se zrcadlem annie – šedá/dub tortuga

Ve slevě tento produkt Toaletní stolek se zrcadlem annie - šedá/dub tortuga od výrobce se zárukou kvality LB máte možnost nakoupit ještě dnes za výhodnou cenu. Nyní za 9 588 Kč.
Toaletní stolek se zrcadlem annie - šedá/dub tortuga
Ověřit dostupnost
Značka: LB
9 588

Popis produktu

Originální šedé provedení toaletního stolku ve stylu Provence okouzlí každou ženu. Stolek nabízí dostatek úložného a odkládacího prostoru. Veškerou kosmetiku pojmou dvě zásuvky v horní části a dvě objemnější zásuvky umístěné pod deskou stolu. Úchytky jsou sladěny do odstínu starého bronzu. Předměty, které budete chtít mít stále po ruce můžete odložit na vrchní odkládací desku. Stolek je vytvořen z kvalitních materiálů v čele s laminem a MDF deskou. Ty zajistí snadnou údržbu a vysokou odolnost nábytku. Vzdušnost nábytku zajišťují čtyři pevné stylové nohy. Ozdobná lišta dodává nábytku šmrnc venkovského stylu.

 

Prakticky řešené zrcadlo, se kterým vás nepřekvapí žádný úhel a zároveň ušetříte spoustu místa díky jeho sklopným bočním částem. Vždy dokonalý vzhled zajistí široká zrcadlová plocha o velikosti 60x80cm, kterou doplňují ještě dvě boční sklopné zrcadla o rozměrech 30x80cm. Největší výhodou je možnost sklopení bočních zrcadel až do rovnoměrné polohy se stěnou. Zrcadlo tak…