Rohová šatní skříň penelope – dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý

Kvalitní a velmi žádaný kus Rohová šatní skříň penelope - dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý od výrobce LB lze pořídit právě nyní za akční cenu! Produkt koupíte teď u nás za 8 374 Kč.
Rohová šatní skříň penelope - dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý
Ověřit dostupnost
Značka: LB
8 374

Popis produktu

Do kategorie moderních ložnic jsme zařadili kolekci Penelope. Už na první pohled vyzařuje z kolekce elegance a propracovanost, které zaručují pohodlí a harmonii. Nábytek z kolekce Penelope je vyrobený z laminované dřevotřísky a MDF desky (čílka šuplíků a dvířek) v kombinaci odstínů dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý. Zaoblené, měkké linie nábytku vytvoří v ložnici atmosféru klidu a absence ostrých rohů zajistí bezpečnost. Kolekce Penelope nabízí několik typů šatních skříní. Nabízená skříň je rohová a její dvířka mají členitý povrch (nejsou jednolitá). Uprostřed dvířek je tmavý pruh dekoru dub sonoma. Uvnitř je skříň vybavena policovou částí a tyčí na šaty. Úchyty jsou kovové. Pokud by jste potřebovali skříň se zrcadlem, výrobce nabízí i tuto variantu.

 

Pokud vás kolekce Penelope zaujala, můžete se podívat na další prvky, které jsou její součástí a můžete tak sestavit ložnici podle vlastních představ. Tyto prvky naleznete v souvisejících produktech.

 

MDF desky – jedná…