Předsíň annie – dub provence

Tento exkluzivní produkt Předsíň annie - dub provence od top značky LB můžete sehnat v naší nabídce za super cenu! Právě lze objednat jen za 27 313 Kč.
Předsíň annie - dub provence
Značka: LB
27 313
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Řada nábytku „Annie“ se ideálně hodí do předsíně, té části domu, která vytváří náladu, a to nejen majitelům domu, ale i hostům. Lehký a světlý styl “Provence”, ve kterém je provedená „Annie“, nepochybně přidá jakékoliv domácnosti pohodlí a dobrou náladu. Na první pohled předsíň „Annie“ vypadá jednoduše a lakonicky, ale stylistické detaily a zpracování odráží jednotnost a přináší atmosféru francouzského venkovského života. Pro vytvoření atmosféry klidu a neformálnosti venkovského domova se v kolekci používají jednobarevné fasády v pastelových odstínech imitující přirozeně zestárlé dřevo.

 

Hlavní kombinací v předsíni je tandemový stolek s taburetem a otevřený věšák na oblečení. Kromě toho, sada poskytuje řadu skříní na vysokých vyřezávaných nohách; zrcadla jak fasádní, tak i nástěnné. Dekoracemi pro každou kompozici jsou režijní smyčky, kliky v „bronzu“ a vyřezávané lišty. Nábytek je vyrobený v kombinaci materiálů lamina a MDF desky v dekoru dub provence bílá. Odstín není…