Komoda vysoká penelope – dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý

Zlevněný kus Komoda vysoká penelope - dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý od kvalitní značky LB jednoduše naleznete v aktuální nabídce za parádní cenu. Ve skvělé akci za 9 438 Kč.
Komoda vysoká penelope - dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý
Značka: LB
9 438
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Do kategorie moderních ložnic jsme zařadili kolekci Penelope. Už na první pohled vyzařuje z kolekce elegance a propracovanost, které zaručují pohodlí a harmonii. Nábytek z kolekce Penelope je vyrobený z laminované dřevotřísky a MDF desky (čílka šuplíků a dvířek) v kombinaci odstínů dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý. Zaoblené, měkké linie nábytku vytvoří v ložnici atmosféru klidu a absence ostrých rohů zajistí bezpečnost. Kolekce Penelope nabízí vysokou komodu, do které lze pohodlně uložit drobné oblečení nebo jiné potřeby. Součástí vysoké komody je šest zásuvek. Úchyty jsou kovové. Čílko horní zásuvky je v tmavém odstínu dub sonoma.

 

Pokud vás kolekce Penelope zaujala, můžete se podívat na další prvky, které jsou její součástí a můžete tak sestavit ložnici podle vlastních představ. Tyto prvky naleznete v souvisejících produktech.

 

MDF desky – jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než…