Komoda caroline 4s – dub zlatý/černá

Tento neodolatelný produkt Komoda caroline 4s - dub zlatý/černá od spolehlivé značky LB lze koupit na našich stránkách teď za akční cenu. Akční cena již od 5 841 Kč.
Komoda caroline 4s - dub zlatý/černá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
5 841

Popis produktu

Pokud jste zastánci jednoduchého a přesto elegantního stylu nábytku, rádi vás seznámíme s kolekcí Caroline, která je určena především pro vybavení ložnic nebo studentských pokojů. Některé prvky se však mohou hodit i do předsíní, obýváků nebo pracoven. Výhodou je, že jednotlivé díly nábytku můžete objednávat samostatně a vybavit domácnost přesně tak, jak potřebujete.

 

V kolekci najdete komodu Caroline, která je vyrobena z lamina v dekoru dřeva dub zlatý v kombinaci s kovovými rámy v černé barvě. Úchytky jsou kovové. Komoda je šuplíková a k dispozici jsou čtyři šuplíky. Horní šuplíky jsou menší (rozměry čílka jedné zásuvky jsou 42,7x18cm) a spodní dva šuplíky větší (rozměry čílka jedné zásuvky jsou 85,6×26,4cm), přičemž všechny šuplíky mají plný výsuv. Rozměry komody Caroline jsou 90×89,2×45,7cm (v, š, h) a je dodávána v demontovaném stavu.

 

Jednotlivé kusy nábytku z kolekce Caroline je možno zakoupit v dvou barevných provedeních: bílá/černá a dub zlatý/černá….