Pokoj pro studenta ezra – dub zlatý/modrá/bílá

Velmi oblíbený výrobek Pokoj pro studenta ezra - dub zlatý/modrá/bílá od společnosti s výborným jménem LB najdete tady a teď právě za akční cenu! Ceny již od 35 973 Kč.
Pokoj pro studenta ezra - dub zlatý/modrá/bílá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
35 975

Popis produktu

Pokoj pro studenta Ezra je svým provedením vhodný pro holky i kluky všech věkových kategorií. Nábytek se může pyšnit dokonalým spojením barev a nadchne každého milovníka moderního nábytku. Dominantní dekor dubu zlatého je obohacen o modrou a bílou plochu s pruhovým vzorem v lesku. Barevná kombinace ve spojení s leskem a matem je ve výsledku velmi originální a atraktivní. Lesklé plochy dodávají nábytku luxusní nádech. Design nábytku oživují stylové čtvercové úchytky. Pokoj se skládá ze studentské postele se zásuvkami, rohové skříně, jednodveřové skříně, kombinované skříňky a rohového regálu.

 

Studentská postel potěší čalouněným čelem krémové barvy, které ocení zejména děti a studenti, jelikož v postel mnohdy tráví čas sledováním televize, čtením a prohlížením sociálních sítí. Díky čelu budou mít pohodlnou oporu zad. Ložná plocha postele je 120x200cm. Součástí lůžka je rošt, nikoli matrace. Při použití matrace o výšce 18cm je výška sedu/lehu 49cm. V případě zájmu můžete matraci…