Noční stolek Lazio 21 pravý Lazio : Dekor Lazio Dub sonoma

Noční stolek Lazio  Obývací stěnu dodáváme v dekoru milano/krém nebo dub sonoma  Levé nebo pravé provedení  Nábytek je... více informací »
Noční stolek Lazio 21  pravý  Lazio : Dekor Lazio  Dub sonoma
Značka: JRK
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Noční stolek Lazio  Obývací stěnu dodáváme v dekoru milano/krém nebo dub sonoma  Levé nebo pravé provedení  Nábytek je...

Noční stolek Lazio 
Obývací stěnu dodáváme v dekoru milano/krém nebo dub sonoma 
Levé nebo pravé provedení 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
50x48x35cm

 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Povedený produkt Noční stolek Lazio 21 pravý Lazio : Dekor Lazio Dub sonoma je dostupný bezprostředně tady na našem webu v kategorii noční stolky. Nyní získáte akční výrobky z naší rubriky jednoduše online. Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Máme v nabídce další kvalitní kousky značky JRK. Najdete je níže na této stránce.
Tento exkluzivní výrobek Noční stolek Lazio 21 pravý Lazio : Dekor Lazio Dub sonoma najdete právě tady na stránkách v oblíbené sekci noční stolky. Připravili jsme pro vás parádní kousky z této známé sekce za outletovou cenu. To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte také na další zboží značky JRK. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Populární značka JRK dlouhodobě vyrábí velmi kvalitní sortiment. Nové kousky každý den!

Nový produkt Noční stolek Lazio 21 pravý Lazio : Dekor Lazio Dub sonoma od odblíbeného výrobce JRK jednoduše najdete na našich stránkách v akci. Momentálně k dispozici za 1 399 Kč.