TV stolek Celeste 100, dub zlatý

Velmi moderní obývací systém Celeste  Dodáváme v dekoru dub zlatý  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x... více informací »
TV stolek Celeste 100
Značka: GIB
1 785 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní obývací systém Celeste  Dodáváme v dekoru dub zlatý  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x...

Velmi moderní obývací systém Celeste 
Dodáváme v dekoru dub zlatý 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
100x37x43cm 

 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Designový kus jde pořídit zrovna tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice tv stolky. Vyberte si kvalitní kousky ve zmiňované sekci ve slevě.

Ve slevě produkt TV stolek Celeste 100, dub zlatý pocházející od značky GIB snadno pořídíte právě teď v naší nabídce za super cenu. Produkt koupíte teď u nás za 1 785 Kč.