Karafa s dřevěnou kuličkou SAGAFORM Oval Oak, červ.víno, 2L

SAGAFORM Oval Oak - skleněná ručně vyráběnou karafu na červené víno o obsahu 2L. Uzávěrem je kulička z masivního dubové... více informací »
Karafa s dřevěnou kuličkou SAGAFORM Oval Oak
Značka: NOO
995 Kč
Ověřit dostupnost
SAGAFORM Oval Oak - skleněná ručně vyráběnou karafu na červené víno o obsahu 2L. Uzávěrem je kulička z masivního dubové...

SAGAFORM Oval Oak – skleněná ručně vyráběnou karafu na červené víno o obsahu 2L. Uzávěrem je kulička z masivního dubové dřeva. Dodáváno v papírové dárkové krabici.
Tento akční a ve slevě produkt Karafa s dřevěnou kuličkou SAGAFORM Oval Oak, červ.víno, 2L pořídíte rovnou tady a teď na našem webu v rubrice sklenice, karafy! Připravili jsme pro vás akční produkty ze zmíněné sekce z pohodlí domova. To však není vše, naše nabídka je široká. U nás v nabídce najdete další vybrané produkty od dodavatele NOO. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Velmi žádaný výrobek seženete prostě tady u nás ve známé rubrice sklenice, karafy! Vyberte si parádní zboží z naší kategorie za outletovou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další kousky od značky NOO. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní výrobek Karafa s dřevěnou kuličkou SAGAFORM Oval Oak, červ.víno, 2L od výrobce s dobrým jménem NOO jde získat zrovna dneska za výhodné peníze! Akční ceny již od 995 Kč.