Moderní rohová sedací souprava Drena

Elegantní sedací souprava nyní se slevou!  Jádro je vyplněno pružinami Bonell a PUR pěnou Kvalitní výpln sedáků je zárukou... více informací »
Moderní rohová sedací souprava Drena
Značka: FIL
19 999 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní sedací souprava nyní se slevou!  Jádro je vyplněno pružinami Bonell a PUR pěnou Kvalitní výpln sedáků je zárukou...

Elegantní sedací souprava nyní se slevou! 
Jádro je vyplněno pružinami Bonell a PUR pěnou
Kvalitní výpln sedáků je zárukou pohodlného sezení

Akční cena platí pro potah na fotografii 
Dodáváme v potahu eko-kůže bílá + žinilková látka šedá 
Sedací souprava je rozkládací (202x130cm) 
Návštěvy ocení možnost přespat a vy snadné rozkládání 
Sedací souprava má na obě strany stejné rozměry 

 
 

Parametry: (šířka x výška x hloubka)
272x272cm 
Výška: 84cm 
Výša sedu: 42cm 
Hloubka sedu: 62cm 
Plocha po rozložení:  202x130cm
 
SEDACÍ SOUPRAVA DELUXE 
Máte dostatek prostoru a chybí vám to hlavní? Sedačka Drena se stane skutečnou dominantou vašeho interiéru. Na sedačce Drena budete mít k sobě vždy blízko a zároveň vám zajistí dokonalé pohodlí. Její praktickou stránku zajišťuje možnost rozložení. Stačí si jen vybrat tu správnou variantu, která dokonale zapadne do vaší domácnosti a radovat se z povedené koupě!
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína.
 
Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.
Výjimečný produkt Moderní rohová sedací souprava můžete sehnat bezstarostně tady a teď na našem webu v populární rubrice sedačky nad 15 tis. kč! Nyní si můžete koupit kvalitní produkty ve zmiňované rubrice z pohodlí domova.
Unikátní a oblíbený kus Moderní rohová sedací souprava Drena je k získání v pohodě na webu v oblíbené rubrice sedačky nad 15 tis. kč! Vyhledejte si ještě ostatní výrobky ze zmíněné rubriky za parádní cenu.

Tento velmi oblíbený produkt Moderní rohová sedací souprava Drena od značky s dlouholetou tradicí FIL snadno najdete právě nyní za extra cenu. Aktuálně za 19 999 Kč.