Tv stolek s nohami 160cm drax – šedý lesk

Ve slevě tento produkt Tv stolek s nohami 160cm drax - šedý lesk od dodavatele s dlouholetou historií LB lze pořídit zde v akci! Akční cena již od 5 915 Kč.
Tv stolek s nohami 160cm drax - šedý lesk
Ověřit dostupnost
Značka: LB
5 915

Popis produktu

Multifunkční televizní stolek skvěle doplní tolik potřebný úložný prostor v obývacím pokoji. Zároveň se však stane dominantou a designovým doplňkem. Nádech luxusu dodá místnosti oku lahodící lesklý povrch nábytku, který očaruje doslova každého. Úložný prostor je řešen pomocí objemných výklenků, přičemž v prostředním nalezneme praktický otvor na zadní části pro snadné zapojení všech potřebných elektrospotřebičů, jako je například televizní přijímač, DVD přehrávač, domácí kino či herní konzole. Ostatní uzavíratelné police můžete využít třeba pro úschovu knih, ovladačů, her či čehokoliv jiného dle vlastního uvážení. Každou z polic můžete zatížit až 7kg, přičemž celková nosnost modulu činí 45kg. Díky menším rozměrům je stolek vhodný i do menších interiérů.

 

Hlavním použitým materiálem je lamino, které zajišťuje opravdu pevnou konstrukci nábytku. Sada obsahuje speciální doplňkové nohy vyrobeny z kvalitního plastu, které se postarají o vyvýšení stolku od země až na 10cm. Nábytek…