Tv stolek 180cm drax – bílý lesk

Akční výrobek Tv stolek 180cm drax - bílý lesk od společnosti s předním postavením na trhu LB máte možnost najít ještě dnes za skvělou cenu. Momentálně v akci za 4 859 Kč.
Tv stolek 180cm drax - bílý lesk
Ověřit dostupnost
Značka: LB
4 859

Popis produktu

Multifunkční televizní stolek poskytne tolik potřebný úložný prostor v obývacím pokoji. Zároveň se však stane dominantním designovým doplňkem. Pocit luxusu dodá místnosti oku lahodící lesklý povrch nábytku, který očaruje doslova každého a díky němuž padne do každé místnosti. Úložný prostor je řešen pomocí objemných výklenků, přičemž v horním prostředním nalezneme praktické otvory na zadní části pro snadné zapojení všech potřebných elektrospotřebičů, jako je například televizní přijímač, DVD přehrávač, domácí kino či herní konzole. Ostatní uzavíratelné police můžete využít třeba pro úschovu knih, ovladačů, her či čehokoliv jiného dle vlastního uvážení. Každou z polic můžete zatížit až 7kg, přičemž celková nosnost modulu činí 45kg. Díky širším rozměrům se stolek hodí i do větších interiérů, kde dokáže plnohodnotně nahradit či doplnit každou obývací stěnu.

 

Hlavním použitým materiálem je lamino, které zajišťuje opravdu pevnou konstrukci nábytku. Součástí balení jsou i nožky,…