Noční stolek Drake SN, dub bílý/grafit lesk

Moderní bytový nábytek Drake  Dodáváme v dekoru dub monatsery/černý lesk nebo dub bílý/grafit lesk  Nábytek je dodáván v... více informací »
Noční stolek Drake SN
Značka: GIB
1 157 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní bytový nábytek Drake  Dodáváme v dekoru dub monatsery/černý lesk nebo dub bílý/grafit lesk  Nábytek je dodáván v...

Moderní bytový nábytek Drake 
Dodáváme v dekoru dub monatsery/černý lesk nebo dub bílý/grafit lesk 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
46x46x40cm 
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento kvalitní a levný produkt Noční stolek Drake SN, dub bílý/grafit lesk můžete pořídit rovněž na webu ve známé rubrice noční stolky! Nyní získáte oblíbené zboží z této oblíbené kategorie za super cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka GIB svým zákazníkům nabízí prvotřídní výrobky Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Hodně povedený kousek Noční stolek Drake SN, dub bílý/grafit lesk od výrobce s mnohaletou tradicí GIB je k sehnání u nás nyní trvale výhodně. Momentálně k dispozici za 1 157 Kč.