Bytový nábytek Drake B, dub bílý/grafit lesk

Moderní bytový nábytek Drake  Dodáváme v dekoru dub monatsery/černý lesk nebo dub bílý/grafit lesk  Sestava B zahrnuje: regál + TV stolek + komoda... více informací »
Bytový nábytek Drake B
Značka: GIB
13 447 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní bytový nábytek Drake  Dodáváme v dekoru dub monatsery/černý lesk nebo dub bílý/grafit lesk  Sestava B zahrnuje: regál + TV stolek + komoda...

Moderní bytový nábytek Drake 
Dodáváme v dekoru dub monatsery/černý lesk nebo dub bílý/grafit lesk 
Sestava B zahrnuje: regál + TV stolek + komoda + police + konferenční stůl 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Viz. jednotlivé elementy níže 
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Unikátní a žádaný kus Bytový nábytek Drake B, dub bílý/grafit lesk lze zakoupit v pohodě tady na webu v sekci obývací systémy. Mrkněte na ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu! Tento výrobce GIB vám může poskytnout vynikající výrobky A tady je důkaz. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás více skvělých kousků od dodavatele GIB. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt Bytový nábytek Drake B, dub bílý/grafit lesk s osvědčenou značkou GIB je k dispozici v naší nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Zrovna nyní za cenu 13 447 Kč.