Čtyřdveřová sestava skříní s kombinovanými dveřmi do ložnice sofia –

Hodně prodávaný výrobek Čtyřdveřová sestava skříní s kombinovanými dveřmi do ložnice sofia - od výrobce s dobrým jménem LB snadno seženete v naší aktuální nabídce téměř zdarma. Právě nyní za skvělou cenu 30 050 Kč.
Čtyřdveřová sestava skříní s kombinovanými dveřmi do ložnice sofia -
Ověřit dostupnost
Značka: LB
30 050

Popis produktu

Tato soustava skříňí je stejně jako ostatní nábytek z kolekce Sofia vyrobená z lamina v kominaci s MDF deskou v netradičním dekoru lento broušená kůže, který by se dal charakterizovat jako béžový nábytek s patinou bez prvoplánové struktury dřeva. Sestava se skládá z kombinace dvou jednodveřových a jedné dvoudveřové skříně z kolekce Sofia, které jsou určené do ložnice a všechny jsou v hloubce 63,4cm.

 

Co se týče jednodveřových částí, tak dveře jsou zavěšeny v pantech s úhlem otevření 110 stupňů. Prostor za nimi vyplňuje rovnoměrně rozmístěných 6 polic a jedna šatní tyč v horní části, přičemž zatížení každé z polic může být až 10 kg. Jedinečný styl této nábytkové řady podtrhuje frézované zdobení ve dvou ozdobných pásech na přední straně dvěří. Dveře dvoudveřové skříně se vám budou taktéž snadno otevírat díky kovovým úchytkám v barvě stárlého bronzu. Obě jsou navíc opatřeny praktickým zrcadlem, které opticky rozšíří a zesvětlí prostor. Za nimi nalezneme tři široké police přes…