Třídvéřová sestava skříní s kombinovanými dveřmi do předsíně sofia –

Povedený produkt Třídvéřová sestava skříní s kombinovanými dveřmi do předsíně sofia - od spolehlivého výrobce LB můžete sehnat právě teď v nabídce za skvělou cenu. Za bezkonkureční cenu 15 069 Kč.
Třídvéřová sestava skříní s kombinovanými dveřmi do předsíně sofia -
Ověřit dostupnost
Značka: LB
15 069

Popis produktu

Tato soustava skříňí je stejně jako ostatní nábytek z kolekce Sofia vyrobená z lamina v kominaci s MDF deskou v netradičním dekoru lento broušená kůže, který by se dal charakterizovat jako béžový nábytek s patinou bez prvoplánové struktury dřeva. Sestava se skládá z kombinace jednodveřové a dvoudveřové skříně z kolekce Sofia, které jsou určené do předsíně a obě jsou v hloubce 46cm. Krásně rustikální dveře s ozdobnými panely uprostřed se vám budou snadno otevírat díky zdobným kovovým úchytkám. Jedny dveře jsou opatřeny zrcadlem, které opticky zvětšuje prostor a prosvětlí celou předsíň.

 

Za dvoudveřovou částí skříně nalezneme dvě široké police přes celou horní i spodní šíři, mezi nimiž se nachází visící plocha, kterou zaopatřuje výsuvný věšák na ramínka s maximálním zatížením 20kg. Maximální zatížení police udává výrobce 10kg. Úhel otevření dveří je 110°. Dveře jednodveřové části skříně jsou zavěšeny v pantech s úhlem otevření 95 stupňů. Díky promyšlenému designu můžeme…