Interbyt.cz

Dětská matrace do postýlky pro alergiky happy kids

Často hledaný výrobek Dětská matrace do postýlky pro od odblíbeného výrobce DP máte možnost získat bezpečně online za nejnižší cenu. Akční cena od 2 518 Kč.
Dětská matrace do postýlky pro alergiky happy kids
Ověřit dostupnost
Značka: DP
2 518 2 650 Kč Sleva -4%

Revoluční dvoudílná konstrukce (bez použití lepidel) této dětské matrace spojuje v jedno bezkonkurenční ventilační schopnosti materiálu Dryfeel a vynikající pevnostní parametry vysoce elastické studené pěny. Základním charakteristickým rysem této matrace je 100% provzdušnění a hygiena. Potah na dětské matrace HAPPY KIDS s proševem je vyroben z odolného snímatelného pratelného materiálu pro snadnou údržbu a spánkovou hygienu. Potah má veselý hravý design. Výrobek dle certifikátu č. 08-041 vydaného TEXTILNÍM ZKUŠEBNÍM ÚSTAVEM v Brně odpovídá hygienickým požadavkům, nepředstavuje zdravotní riziko a je tedy vhodný pro děti ve věku do 3 let.

Matracový komponent z Dryfeelu je možné proprat. Použití dvou-centimetrové vrstvy Dryfeelu snižuje také riziko opruzení a zabrá-nění udušení dítěte při poloze na bříšku. Matraci lze používat, podle požadavku na pro-vzdušnění horní vrstvy, oboustranně.

 

​Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.