Dvoudvéřová skříň do ložnice sofia se zrcadlovými dveřmi –

Oblíbený a akční kus Dvoudvéřová skříň do ložnice sofia se zrcadlovými dveřmi - s pečetí kvality od značky LB pohodlně získáte na našich stránkách teď právě za výhodné peníze! Produkt momentálně prodáváme za 14 580 Kč.
Dvoudvéřová skříň do ložnice sofia se zrcadlovými dveřmi -
Ověřit dostupnost
Značka: LB
14 580

Popis produktu

Trpíte-li nedostatkem úložného prostoru pro vaše oblečení, dvoudvéřová skříň Sofia vám dokáže takzvaně vytrhnout trn paty. Dveře skříně se vám budou snadno otevírat díky kovovým úchytkám v barvě stárlého bronzu. Čelní plochy dveří zdobí dvě prostorná zrcadla, kolem kterých vyniká světlý rám dekoru lento. Za nimi nalezneme tři široké police přes celou horní i spodní šíři skříně, mezi nimiž se nachází visící plocha, kterou zaopatřuje šatní tyč, taktéž v celé šíři vnitřního prostoru skříně.

 

Maximální zatížení každé police udává výrobce 10kg. Úhel otevření dveří je 110°. Pro výrobu skříně bylo použito kvalitní lamino v dekoru kůže lento, kombinované s MDF deskou a zrcadlem. Dekor lamina by se dal charakterizovat jako béžový s patinou, připomínající vzhled rustikální broušené kůže ve světlém odstínu lento. Pro větší bezpečnost se doporučuje po montáži skříň připevnit ke zdi. Součástky pro připevnění přímo do zdi nejsou součástí výrobku.

 

Rozměry dvoudvéřové šatní skříně…