Dětský nábytek Ikto sestava A mořský

  Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto!  Dodáváme v dekoru šedá/bílá  Dodatky v dekoru: mořská, Sestava A zahrnuje: 2 + 7 + 11 +... více informací »
Dětský nábytek Ikto sestava A mořský
Značka: MLM
12 419 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto!  Dodáváme v dekoru šedá/bílá  Dodatky v dekoru: mořská, Sestava A zahrnuje: 2 + 7 + 11 +...

 

Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto! 
Dodáváme v dekoru šedá/bílá 
Dodatky v dekoru: mořská,
Sestava A zahrnuje: 2 + 7 + 11 + 15 
Součástí jsou ABS hrany pro maximální bezpečnost 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
Viz. jednotlivé elementy níže 
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Kvalitní a velmi žádaný produkt Dětský nábytek Ikto sestava jde sehnat teď tu na stránkách umístěný v sekci celé pokoje. Nyní získáte ještě ostatní výrobky z této oblíbené kategorie ve výhodné akci.

Tento oblíbený kus Dětský nábytek Ikto sestava A mořský od skvělé značky MLM pohodlně seženete právě teď v naší nabídce za akční cenu! Výhodně za skvělou cenu 12 419 Kč.