Dětský regál Tomáš

Vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18mm Dvířka jsou vyrobena z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami Dvířka s... více informací »
Dětský regál Tomáš
Značka: COT
4 955 Kč
Ověřit dostupnost
Vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18mm Dvířka jsou vyrobena z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami Dvířka s...

Vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18mm
Dvířka jsou vyrobena z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami
Dvířka s tlumením dorazu

Rozměry:
70x180x44 cm
 Žádaný produkt Dětský regál Tomáš je dostupný taky tu na stránkách v oblíbené sekci dětské regály. Vyberte si ještě podobné zboží z této populární kategorie za outletovou cenu! Výrobce COT vás obohatí o vynikající zboží. Tento vynikající produkt Dětský regál Tomáš jde nakoupit pohodlně na stránkách umístěný v rubrice dětské regály! Nyní pořídíte ještě ostatní produkty z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Tento vynikající výrobek Dětský regál Tomáš můžete pořídit právě tu na našem webu v sekci dětské regály! Vyberte si jiné výrobky z této známé rubriky v akci. Náš sortiment je široký, mrkněte také na další kvalitní zboží značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.
Unikátní a oblíbený produkt Dětský regál Tomáš jde pořídit prostě na webu v oblíbené sekci dětské regály. Nyní najdete parádní produkty z této populární kategorie za outletovou cenu! To ale však není vše, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce ovšem další produkty od výrobce COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a žádaný produkt Dětský regál Tomáš je k dostání pohodlně tady na našem webu v oblíbené kategorii dětské regály! Nyní pořídíte zlevněné produkty ve zmiňované kategorii za super ceny! Mezi zákazníky oblíbená značka COT dlouhodobě poskytuje top sortiment . Nakupujte výhoděn u nás! Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. Máme v nabídce další vybrané produkty od výrobce COT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Designový produkt je k dostání právě nyní tu na stránkách ve známé kategorii dětské regály. Připravili jsme pro vás parádní kousky ze zmíněné sekce v bezva akci. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Nejprodávanější produkt Dětský regál Tomáš naleznete teď tady na našem webu ve známé sekci dětské regály! Nyní si můžete koupit vyjímečné produkty z této populární sekce za nejnižší cenu. Populární výrobce COT dlouhodobě poskytuje top výrobky. za dobré peníze. Vždyť to vidíte sami. U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na další kvalitní kousky od výrobce COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Dětský regál Tomáš od spolehlivého výrobce COT můžete nakoupit zrovna dneska levně. Nabídka již od 4 955 Kč.