Dětský pokoj Klasik „B“

Sestava dětského pokoje klasik Obsahuje skříň, regál, komodu, postel a noční stolek Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí... více informací »
Dětský pokoj Klasik "B"
Značka: COT
28 244 Kč
Ověřit dostupnost
Sestava dětského pokoje klasik Obsahuje skříň, regál, komodu, postel a noční stolek Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí...

Sestava dětského pokoje klasik
Obsahuje skříň, regál, komodu, postel a noční stolek
Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání
Součástí je postel 180×80 cm, lze i jiné rozměry v souvisejících produktech
Maximální nosnost postele do 100 kg
Součástí je zásuvka pod postel
Dodáváno bez matrace
Rošt je součástí postele
Více informací k jednotlivým částem v souvisejících produktech

Rozměry:
viz. jednotlivé produkty
Super výrobek Dětský pokoj Klasik „B“ můžete najít snadno u nás v populární kategorii dětské pokoje. Najděte si ještě ostatní zboží ve zmiňované rubrice za extra cenu! Tento skvělý produkt je k dostání mimo jiné tady u nás v populární rubrice dětské pokoje! Mrkněte na zlevněné produkty ve zmíněné kategorii v bezva akci. Tato značka COT svým zákazníkům dodává velmi kvalitní výrobky. Nové kousky každý den!
Unikátní a oblíbený výrobek Dětský pokoj Klasik „B“ máte možnost získat právě teď tady a teď na našich stránkách v populární sekci celé pokoje! Najděte si ještě jiné kusy z této oblíbené rubriky za výhodnou cenu. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce další kvalitní zboží od dodavatele COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známý dodavatel COT nabízí vysoce kvalitní produkty. A to je teprve začátek!
Nejprodávanější produkt Dětský pokoj Klasik „B“ jde pořídit již dnes na stránkách v oblíbené kategorii celé pokoje. Nyní pořídíte ještě ostatní produkty z této známé kategorie za extra cenu.

Vynikající produkt Dětský pokoj Klasik „B“ lze sehnat v pohodě tady na našich stránkách v kategorii celé pokoje! Nyní můžete najít skvělé kusy ze zmíněné kategorie za akční cenu! To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká. U nás totiž najdete další skvělé kousky od výrobce COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce COT vám může poskytnout kvalitní produkty Přesvědčte se sami. Ve slevě produkt Dětský pokoj Klasik „B“ získáte snadno tady a teď na našem webu v populární kategorii celé pokoje. Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty z této známé sekce ve slevě. Naše nabídka je široká, u nás najdete další skvělé produkty od výrobce COT. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Oblíbený a akční výrobek Dětský pokoj Klasik „B“ lze koupit taky tady na stránkách umístěný v sekci celé pokoje. Mrkněte na ještě jiné produkty z této rubriky jednoduše online.

Oblíbený produkt Dětský pokoj Klasik „B“ lze získat lehce tu na našich stránkách v kategorii celé pokoje. Máme pro vás oblíbené zboží z této oblíbené rubriky snadno online. To ale není všechno, u nás nabízíme více! Mrkněte také na další skvělé kousky značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka COT dlouhodobě dodává kvalitní výrobky.. A to ještě není vše!
Super produkt Dětský pokoj Klasik „B“ můžete pořídit mimo jiné na našich stránkách ve známé kategorii celé pokoje. Vyberte si ještě ostatní výrobky z této známé kategorie za rozumné peníze.
Akční produkt Dětský pokoj Klasik „B“ můžete koupit přímo tady na webu zařazený v kategorii celé pokoje! Nyní najdete parádní kusy z této známé kategorie za nejlepší ceny. To ale není vše, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás další prověřené zboží od dodavatele COT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce COT prodává skvělý sortiment za skutečně výhodné peníze. Tento designový produkt Dětský pokoj Klasik „B“ lze zakoupit bez problémů tady na stránkách v oblíbené rubrice celé pokoje! Nyní můžete najít ještě další produkty ze zmíněné kategorie za příznivou cenu. Přední dodavatel COT dodává velmi kvalitní produkty. za výborné peníze. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Zcela unikátní výrobek Dětský pokoj Klasik "B" od top výrobce COT je k sehnání zde teď právě za outletovou cenu! Ceny od 28 244 Kč.