Dětský pokoj Klasik „A“

Tento neodolatelný produkt získáte snadno na našich stránkách v oblíbené sekci dětské pokoje! Mrkněte na ještě jiné zboží... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: COT
22 784 Kč
Ověřit dostupnost
Tento neodolatelný produkt získáte snadno na našich stránkách v oblíbené sekci dětské pokoje! Mrkněte na ještě jiné zboží...

Tento neodolatelný produkt získáte snadno na našich stránkách v oblíbené sekci dětské pokoje! Mrkněte na ještě jiné zboží z této rubriky za super peníze. Sestava dětského pokoje klasik
Obsahuje skříň, komodu, postel a noční stolek
Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání
Součástí je postel 180×80 cm, lze i jiné rozměry v souvisejících produktech
Maximální nosnost postele do 100 kg
Součástí je zásuvka pod postel
Dodáváno bez matrace
Rošt je součástí postele
Více informací k jednotlivým částem v souvisejících produktech

Rozměry:
viz. jednotlivé produkty Zajímavý výrobek Dětský pokoj Klasik „A“ můžete dostat ještě na našem webu v rubrice dětské pokoje. Najděte si ostatní produkty ve zmíněné sekci za báječnou cenu! Známý výrobce COT nabízí špičkové výrobky
Hodně oblíbený produkt Dětský pokoj Klasik „A“ pořídíte aktuálně tu v oblíbené rubrice celé pokoje. Nyní si můžete vybrat parádní produkty z této kategorie v akci! Oblíbený dodavatel COT má k dispozici kvalitní výrobky
Kvalitní a žádaný produkt máte možnost koupit v pohodě tu umístěný v kategorii celé pokoje. Připravili jsme ještě jiné produkty z této populární kategorie za mimořádně nízkou cenu. Máme toho více, prozkoumejte u nás také více skvělých produktů značky COT. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Kvalitní a žádaný výrobek Dětský pokoj Klasik „A“ máte možnost nakoupit ještě tu v kategorii celé pokoje! Nyní si můžete koupit akční produkty z této oblíbené rubriky za internetové ceny. To ale není vše, nebojte, máme toho více! U nás totiž najdete další skvělé kousky od značky COT. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka COT poskytuje velmi kvalitní zboží.

Zlevněný kus můžete dostat již dnes tu v populární rubrice celé pokoje. Nyní můžete najít ještě podobné produkty ze zmíněné sekce snadno online. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Unikátní produkt Dětský pokoj Klasik „A“ je dostupný lehce tu na našich stránkách umístěný v kategorii celé pokoje! Mrkněte na ještě jiné výrobky z naší kategorie za outletovou cenu!
Oblíbený a akční produkt Dětský pokoj Klasik „A“ jde koupit právě na našem webu ve známé kategorii celé pokoje. Nyní si můžete pořídit jiné výrobky z naší sekce ve výhodné akci. U zákazníků oblíbený výrobce COT dodává kvalitní produkty. za dobrou cenu! Vždyť to vidíte sami! To ale ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Podívejte se taky na další prověřené zboží od značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Zcela unikátní výrobek máte možnost dostat bezstarostně tu na stránkách umístěný v rubrice celé pokoje. Nyní můžete najít nové zboží z této známé rubriky za skvělou cenu.
Zajímavý kousek Dětský pokoj Klasik „A“ lze získat již dnes u nás v sekci celé pokoje. Najděte si ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky za rozumné peníze. Možná ale hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce také další zboží od značky COT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt Dětský pokoj Klasik "A" od oblíbené značky COT máte možnost pořídit u nás právě napořád výhodně. K sehnání zrovna v akci za 22 784 Kč.