Dětská postýlka Willy 120×60 cm

Postýlka provází děti jejich vývojem a mění se s nimi Nejlepší volba pro rodiče, kteří oceňují pohodlná a praktická... více informací »
Dětská postýlka Willy 120x60 cm
Značka: COT
7 611 Kč
Ověřit dostupnost
Postýlka provází děti jejich vývojem a mění se s nimi Nejlepší volba pro rodiče, kteří oceňují pohodlná a praktická...

Postýlka provází děti jejich vývojem a mění se s nimi
Nejlepší volba pro rodiče, kteří oceňují pohodlná a praktická řešení
Ložná plocha 120×60 cm
Nosnost do 70 kg
Vzdálenost mezi příčkami je 5,3 cm
Více úrovní nastavení
Bez matrace (doporučena tloušťka je max. 13 cm)

 
Rozměr: 130x89x66 cm
 
Akční a ve slevě produkt můžete pořídit právě teď tady na stránkách umístěný v rubrice dětské pokoje! Nyní pořídíte parádní výrobky z naší sekce za parádní cenu! Věhlasná značka COT vyrábí top sortiment Nabídka platí do vyprodání zásob. To ale není všechno, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce ovšem více produktů od výrobce COT. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Povedený produkt Dětská postýlka Willy 120×60 lze zakoupit již dnes tady na webu umístěný v sekci dětské postýlky. Vyhledejte si skvělé zboží ve zmíněné rubrice za akční cenu. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás také další vybrané produkty značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Věhlasný dodavatel COT poskytuje kvalitní zboží.

Akční kus Dětská postýlka Willy 120×60 cm máte možnost nakoupit bezprostředně tady u nás v populární kategorii dětské postýlky. Vyberte si ještě podobné produkty z této populární kategorie za příznivou cenu. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další zboží od značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Mezi zákazníky oblíbený výrobce COT může nabídnout top výrobky Přesvědčte se. Tento velmi žádaný výrobek Dětská postýlka Willy 120×60 lze zakoupit právě teď tady u nás v populární rubrice dětské postýlky! Pořiďte si podobné produkty z této populární kategorie za nejnižší cenu! Oblíbený dodavatel COT prodává prvotřídní sortiment. To ale není všechno, máme toho více. Máme v nabídce také další produkty od výrobce COT. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento velmi oblíbený kousek máte možnost dostat bezstarostně na našich stránkách ve známé kategorii dětské postýlky! Najděte si kvalitní produkty ze zmíněné sekce z pohodlí domova. Mezi zákazníky oblíbený výrobce COT poskytuje špičkové výrobky za parádní cenu! Podívejte se sami. To není všechno, máme toho více! Podívejte se také na více kousků od dodavatele COT. Najdete je níže na této stránce.
Žádaný produkt Dětská postýlka Willy 120×60 jde koupit aktuálně tady na webu umístěný v sekci dětské postýlky. Nyní si můžete koupit ještě jiné výrobky z této kategorie z pohodlí domova. Máme toho více, máme v nabídce ovšem další prověřené produkty značky COT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka COT může nabídnout top produkty za extra ceny.
Ve slevě tento produkt najdete přímo tu na stránkách v populární kategorii dětské postýlky! Nyní pořídíte parádní kousky z této oblíbené rubriky za internetové ceny! Populární výrobce COT pro své zákazníky nabízí prvotřídní výrobky za báječnou cenu. Nakupujte, dokud je zboží sladem. Tento zlevněný kousek získáte přímo tady na našich stránkách ve známé rubrice dětské postýlky. Vyberte si zcela nové zboží ze zmíněné rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Máme toho více, máme v nabídce další skvělé produkty od výrobce COT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel COT má ve stále nabídkce skvělé výrobky.. A to je teprve začátek.

Kvalitní produkt Dětská postýlka Willy 120x60 cm od skvělého výrobce COT pohodlně nakoupíte u nás teď za výprodejovou cenu. Nabídky od 7 611 Kč.