Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180×80 cm, zelená

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF,... více informací »
Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180x80 cm
Značka: COT
6 194 Kč
Ověřit dostupnost
Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF,...

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech
Čelo postele je vyrobeno z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami
Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání
Maximální nosnost do 100 kg
Součástí je zásuvka pod postel
Dodáváno bez matrace
Rošt je součástí postele

 
Rozměr: 180x80x65 cm Zlevněný kousek můžete pořídit právě teď tu na stránkách v kategorii dětské pokoje! Prozkoumejte kvalitní produkty z této známé sekce za rozumné peníze. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás totiž najdete další prověřené kousky od výrobce COT. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka COT nabízí kvalitní zboží A tady je důkaz.
Kvalitní a oblíbený výrobek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš jde koupit bezstarostně tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci dětské pokoje! Vyberte si nové produkty z této známé rubriky jednoduše online.

Ve slevě kousek lze pořídit také tady a teď na našich stránkách v sekci postele pro 1 dítě. Najděte si akční produkty z této kategorie ve výprodejové akci.

Tento akční výrobek máte možnost dostat prostě tu na webu v oblíbené sekci postele pro 1 dítě! Nyní můžete koupit unikátní produkty ve zmíněné sekci za příznivou cenu! Věhlasná značka COT nabízí špičkové zboží. Kvalitní a levný produkt jde sehnat snadno na stránkách umístěný v kategorii postele pro 1 dítě. Připravili jsme akční výrobky z naší kategorie za super ceny. Oblíbená značka COT dlouhodobě prodává špičkový sortiment U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce další kvalitní produkty od výrobce COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Kvalitní a oblíbený kus Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180×80 cm, zelená seženete rovnou tady u nás v rubrice postele pro 1 dítě! Nyní koupíte oblíbené zboží z naší rubriky za příznivou cenu. Významný dodavatel COT dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní produkty Vysoce kvalitní výrobek Dětská postel s úložným prostorem můžete pořídit také tady u nás umístěný v rubrice postele pro 1 dítě. Získejte unikátní zboží z této populární rubriky v bezva akci. To ale však není vše, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás taky více produktů od značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. U zákazníků oblíbený výrobce COT má v nabídce špičkový sortiment. levně. Kvalitní a velmi žádaný kousek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180×80 cm, zelená dostanete již dnes tady na našich stránkách umístěný v kategorii postele pro 1 dítě! Podívejte se na ostatní produkty ze zmíněné rubriky za výhodné peníze. Oblíbený a akční kousek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180×80 cm, zelená pořídíte taky na našem webu v populární rubrice postele pro 1 dítě. Najděte si podobné produkty z této oblíbené kategorie snadno online! Tato značka COT pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní produkty. za super cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem více skvělých produktů od značky COT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný výrobek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180x80 cm, zelená od našeho předního výrobce COT jednoduše můžete najít na našich stránkách nyní výhodně! Nabídky od 6 194 Kč.