Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180×80 cm, šedá/bílá

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF,... více informací »
Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180x80 cm
Značka: COT
6 194 Kč
Ověřit dostupnost
Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF,...

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech
Čelo postele je vyrobeno z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami
Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání
Maximální nosnost do 100 kg
Součástí je zásuvka pod postel
Dodáváno bez matrace
Rošt je součástí postele

 
Rozměr: 180x80x65 cm Hodně oblíbený výrobek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš je k dostání bez problémů tady a teď na našem webu umístěný v kategorii dětské pokoje! Nyní můžete získat nové produkty z této rubriky za nejlepší ceny. Populární dodavatel COT svým zákazníkům dodává vynikající produkty.
Tento skvělý produkt Dětská postel s úložným prostorem jde koupit pohodlně na našem webu ve známé sekci dětské pokoje. Najděte si akční produkty z této známé rubriky ve výprodejové akci! Oblíbený výrobce COT vám může nabídnout skvělé zboží.

Tento akční a ve slevě produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš můžete pořídit bez problémů tu na stránkách v rubrice postele pro 1 dítě! Nyní pořídíte kvalitní výrobky z této oblíbené kategorie za super cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další prověřené kousky od dodavatele COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Velmi prodávaný výrobek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180×80 cm, šedá/bílá naleznete teď tu na webu v oblíbené kategorii postele pro 1 dítě. Připravili jsme zlevněné výrobky z této populární sekce za outletovou cenu! Populární dodavatel COT nabízí velmi kvalitní sortiment Však to vidíte sami.
Oblíbený produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180×80 cm, šedá/bílá lze nakoupit v pohodě na webu v populární kategorii postele pro 1 dítě! Nyní koupíte parádní kousky z této oblíbené kategorie za super peníze! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce další skvělé zboží od dodavatele COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Nový výrobek najdete aktuálně tu na webu umístěný v kategorii postele pro 1 dítě! Pořiďte si ostatní produkty z této sekce z pohodlí domova! Tento výrobce COT svým zákazníkům nabízí skvělý sortiment. Vždyť to vidíte sami! Náš sortiment je široký, u nás najdete další prověřené zboží značky COT. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní výrobek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš lze získat taky tu na našem webu v populární sekci postele pro 1 dítě! Připravili jsme ještě ostatní výrobky z této sekce za báječnou cenu. Známá značka COT pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní produkty Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Tento unikátní produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180×80 cm, šedá/bílá naleznete rovnou tady a teď na našem webu zařazený v rubrice postele pro 1 dítě. Nyní si můžete koupit zlevněné produkty z této známé sekce za výprodejovou cenu. Nebojte, máme toho více, podívejte se také na další vybrané kousky od dodavatele COT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka COT dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní zboží za báječnou cenu. Přesvědčte se sami!
Akční produkt Dětská postel s úložným prostorem můžete sehnat právě teď u nás umístěný v sekci postele pro 1 dítě! Nyní si můžete koupit parádní produkty z této známé sekce jednoduše online. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další kvalitní zboží od dodavatele COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Hodně žádaný produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180×80 cm, šedá/bílá je dostupný rovnou tady na stránkách v kategorii postele pro 1 dítě! Vyberte si skvělé produkty z této oblíbené rubriky za nejlepší ceny! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od výrobce COT. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka COT může nabídnout vysoce kvalitní produkty.. A to ještě není vše.

Tento velmi oblíbený produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180x80 cm, šedá/bílá od značky se zárukou kvality COT máte možnost dostat právě zde téměř zdarma! Nabídky od 6 194 Kč.