Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180×80 cm, růžová

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF,... více informací »
Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180x80 cm
Značka: COT
6 194 Kč
Ověřit dostupnost
Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF,...

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech
Čelo postele je vyrobeno z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami
Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání
Maximální nosnost do 100 kg
Součástí je zásuvka pod postel
Dodáváno bez matrace
Rošt je součástí postele

 
Rozměr: 180x80x65 cm
Žádaný produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180×80 jde pořídit přímo na našem webu v populární kategorii dětské pokoje! Nyní můžete najít akční výrobky z této populární sekce z pohodlí domova. Nový produkt Dětská postel s úložným získáte taky tady na našich stránkách umístěný v rubrice dětské pokoje! Nyní si můžete koupit nové kousky z této populární sekce za mimořádně nízkou cenu! Přední dodavatel COT vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní zboží. Nové kousky každý den! Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Mrkněte na více skvělých kousků od výrobce COT. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Výjimečný a žádaný výrobek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180×80 cm, růžová můžete koupit zrovna tady a teď na našich stránkách v kategorii postele pro 1 dítě! Máme pro vás unikátní produkty ze zmíněné sekce jednoduše online. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také další prověřené produkty od značky COT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel COT pro své zákazníky poskytuje vynikající sortiment
Akční a ve slevě výrobek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180×80 cm, růžová můžete najít bezstarostně tady u nás ve známé sekci postele pro 1 dítě. Vyhledejte si další výrobky z této populární sekce ve výhodné akci. Mezi zákazníky oblíbený výrobce COT dlouhodobě vyrábí prvotřídní výrobky. A to ještě není vše! Možná hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky od značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento exkluzivní produkt Dětská postel s úložným prostorem lze získat ještě tu na webu umístěný v rubrice postele pro 1 dítě. Vyberte si ještě jiné produkty z naší rubriky na pár kliknutí. Populární značka COT má na skladě vynikající sortiment.
Oblíbený a kvalitní produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180×80 cm, růžová máte možnost najít ještě tu na stránkách v oblíbené rubrice postele pro 1 dítě! Nyní pořídíte skvělé produkty z této sekce jednoduše online! Známá značka COT pro vás připravuje velmi kvalitní výrobky To ovšem není všechno, u nás nabízíme více. Podívejte se také na další skvělé kousky od výrobce COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Hodně žádaný produkt Dětská postel s úložným seženete právě tady na našem webu v oblíbené kategorii postele pro 1 dítě! Získejte ostatní zboží z naší rubriky za výhodnou cenu! To ale však není vše, náš sortiment je široký! Mrkněte na více skvělých produktů od dodavatele COT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Designový produkt jde nakoupit zrovna tu na našem webu v sekci postele pro 1 dítě. Nyní koupíte parádní produkty ve zmíněné rubrice za výhodnou cenu. To ale není všechno, naše nabídka je široká! U nás najdete více kousků od dodavatele COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.
Hodně žádaný produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180×80 cm, růžová je k sehnání pohodlně tady u nás v populární kategorii postele pro 1 dítě. Nyní můžete získat parádní produkty ze zmíněné sekce za super cenu. Tento výrobce COT poskytuje top sortiment.! Máme toho více, máme v nabídce další prověřené produkty od výrobce COT. Najdete je níže na této stránce. Tento designový produkt Dětská postel s úložným prostorem máte možnost koupit teď na našich stránkách v oblíbené sekci postele pro 1 dítě! Nyní si můžete pořídit zcela nové produkty z naší kategorie snadno online. Populární dodavatel COT pro své zákazníky dodává top zboží. za parádní ceny! To není vše, náš sortiment je široký! U nás totiž najdete další kvalitní zboží značky COT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180x80 cm, růžová od přední značky COT můžete koupit již dnes skutečně výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 6 194 Kč.