Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180×80 cm, modrá

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF,... více informací »
Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180x80 cm
Značka: COT
6 194 Kč
Ověřit dostupnost
Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF,...

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech
Čelo postele je vyrobeno z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami
Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání
Maximální nosnost do 100 kg
Součástí je zásuvka pod postel
Dodáváno bez matrace
Rošt je součástí postele

 
Rozměr: 180x80x65 cm Povedený kousek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180×80 cm, modrá můžete nakoupit právě teď na našem webu v populární rubrice dětské pokoje! Připravili jsme pro vás další kusy ve zmíněné sekci v bezva akci! To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás taky další kousky značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.
Unikátní produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180×80 cm, lze koupit ještě tady na stránkách v sekci dětské pokoje. Vyberte si akční produkty z naší sekce za extra cenu! U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží od výrobce COT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento velmi žádaný produkt dostanete bezstarostně tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice postele pro 1 dítě. Podívejte se na akční produkty ze zmíněné rubriky za super ceny! Unikátní a oblíbený produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180×80 cm, modrá jde koupit lehce u nás umístěný v sekci postele pro 1 dítě! Nyní získáte ještě ostatní produkty ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu. V očích zákazníků populární výrobce COT dodává prvotřídní zboží. To ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od značky COT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Designový kousek získáte také tu na webu v oblíbené rubrice postele pro 1 dítě! Nyní můžete koupit akční produkty z této rubriky za nejnižší cenu! Oblíbený výrobce COT vám představuje kvalitní výrobky. To není všechno, u nás vám nabízíme více. Podívejte se také na více kousků od značky COT. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento oblíbený kousek Dětská postel s úložným jde pořídit jednoduše tu na webu umístěný v rubrice postele pro 1 dítě. Získejte vyjímečné produkty ve zmiňované sekci za výhodné peníze! Významný dodavatel COT dlouhodobě vyrábí vynikající sortiment za výborné peníze! A to je teprve začátek.

Tento vynikající produkt Dětská postel s úložným prostorem můžete pořídit aktuálně na stránkách v kategorii postele pro 1 dítě! Prozkoumejte ještě jiné zboží z naší rubriky ve výprodejové akci. Tato vyjímečná značka COT vám poskytuje prvotřídní produkty. se zárukou dlouhé životnosti! A tady je důkaz!

Velmi prodávaný produkt je dostupný právě tu na webu v kategorii postele pro 1 dítě! Nyní koupíte ještě jiné produkty z naší kategorie za parádní cenu! Tato značka COT má v nabídce prvotřídní výrobky.. Vždyť to vidíte sami. Možná hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky od dodavatele COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180x80 cm, modrá od skvělé a známé značky COT jednoduše pořídíte právě zde za super peníze! Nyní za 6 194 Kč.