Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180×80 cm, bílá

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF,... více informací »
Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180x80 cm
Značka: COT
6 194 Kč
Ověřit dostupnost
Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF,...

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech
Čelo postele je vyrobeno z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami
Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání
Maximální nosnost do 100 kg
Součástí je zásuvka pod postel
Dodáváno bez matrace
Rošt je součástí postele

 
Rozměr: 180x80x65 cm
Nejprodávanější produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180×80 cm, bílá můžete nakoupit nyní na stránkách v oblíbené rubrice dětské pokoje. Nyní si můžete vybrat parádní kusy z této kategorie za výhodné peníze! To není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce další kvalitní zboží od výrobce COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Mezi zákazníky oblíbená značka COT pro vás připravuje vysoce kvalitní sortiment. Unikátní a žádaný produkt Dětská postel s úložným prostorem jde pořídit teď tady a teď na našem webu ve známé sekci postele pro 1 dítě. Vyberte si ještě jiné kusy z naší sekce ve slevě! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás více kousků od dodavatele COT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka COT dlouhodobě prodává skvělé zboží
Zajímavý výrobek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180×80 cm, bílá je k dispozici již dnes tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii postele pro 1 dítě! Nyní si můžete koupit ostatní produkty z této známé rubriky za výhodnou cenu! U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce najdete další zboží od výrobce COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Nový produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180×80 cm, bílá máte možnost najít snadno u nás umístěný v sekci postele pro 1 dítě! Mrkněte na akční kusy z této populární kategorie v bezva akci!

Tento exkluzivní výrobek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180×80 cm, bílá můžete nakoupit bez obtíží tu na webu ve známé sekci postele pro 1 dítě. Nyní si můžete koupit parádní produkty z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu. Věhlasná značka COT pro své zákazníky poskytuje prvotřídní produkty

Výjimečný a žádaný produkt jde pořídit rovnou tu na našich stránkách umístěný v sekci postele pro 1 dítě. Pořiďte si ještě jiné produkty z této známé sekce za výhodné peníze! To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce také další prověřené produkty značky COT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce COT vyrábí vysoce kvalitní zboží. Nové kousky každý den!

Tento kvalitní a levný kus Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180×80 cm, bílá jde získat rovnou tady na stránkách v kategorii postele pro 1 dítě. Podívejte se na nové produkty ze zmíněné sekce za nejlepší ceny. Věhlasný dodavatel COT vám nabízí kvalitní produkty ! Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží značky COT. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento zlevněný kus Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180×80 cm, bílá jde nakoupit v pohodě tady na stránkách v populární rubrice postele pro 1 dítě! Mrkněte na parádní zboží z této oblíbené sekce za extra cenu. To však není všechno, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás více kvalitních produktů od výrobce COT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka COT poskytuje vynikající sortiment.!

Unikátní a oblíbený produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180×80 naleznete snadno tu na našem webu v populární kategorii postele pro 1 dítě! Nyní pořídíte ještě podobné výrobky ve zmíněné kategorii za super ceny. U nás toho najdete mnohem více, mrkněte také na další kvalitní zboží od značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tento vyjímečný výrobce COT prodává kvalitní sortiment. za báječnou cenu! Nakupujte výhoděn u nás!
Oblíbený a akční produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180×80 cm, bílá lze koupit rovnou tady na našich stránkách ve známé rubrice postele pro 1 dítě. Máme pro vás akční zboží z naší sekce na pár kliknutí. U zákazníků oblíbený výrobce COT nabízí vysoce kvalitní zboží . Tento akční kus Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180×80 cm, lze zakoupit právě nyní tady na stránkách zařazený v rubrice postele pro 1 dítě! Máme pro vás ještě jiné výrobky ve zmíněné sekci za příznivou cenu! Tato značka COT má vynikající výrobky. za super peníze. Třeba hledáte něco jiného, máme toho více! U nás najdete další skvělé produkty od výrobce COT. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180x80 cm, bílá od výrobce s dobrým jménem COT jednoduše můžete sehnat zde za akční cenu! Momentálně v akci za 6 194 Kč.