Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 cm, zelená

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF,... více informací »
Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160x80 cm
Značka: COT
5 931 Kč
Ověřit dostupnost
Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF,...

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech
Čelo postele je vyrobeno z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami
Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání
Maximální nosnost do 100 kg
Součástí je zásuvka pod postel
Dodáváno bez matrace
Rošt je součástí postele

 
Rozměr: 160x80x65 cm
Tento vynikající produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 lze pořídit bezstarostně tady u nás v populární rubrice dětské pokoje. Najděte si oblíbené produkty ve zmiňované kategorii za výhodnou cenu! Oblíbený výrobce COT dodává vysoce kvalitní výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob. Tento levný výrobek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 cm, zelená je k získání bezprostředně tady na webu zařazený v kategorii dětské pokoje! Prozkoumejte nové produkty ve zmiňované sekci v bezva akci!
Výjimečný výrobek Dětská postel s úložným můžete pořídit snadno tady na webu v oblíbené sekci postele pro 1 dítě! Získejte zcela nové zboží ve zmíněné sekci za výborné peníze. To ale není vše, naše nabídka je široká. Máme v nabídce však také více produktů značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento levný výrobek Dětská postel s úložným prostorem lze koupit taky tady u nás v populární rubrice postele pro 1 dítě! Nyní získáte další výrobky z této oblíbené rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu!
Akční a ve slevě produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 cm, zelená získáte v pohodě tu na našich stránkách umístěný v kategorii postele pro 1 dítě. Nyní si můžete vybrat ještě ostatní zboží z této sekce za příznivou cenu. To však není všechno, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky od značky COT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Dodavatel COT dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní produkty. Hodně prodávaný produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 cm, zelená máte možnost získat právě zde na webu v oblíbené rubrice postele pro 1 dítě. Nyní koupíte jiné produkty z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci! Známý dodavatel COT vám představuje skvělé produkty. Hodně oblíbený výrobek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 cm, zelená můžete získat jednoduše tady u nás v populární rubrice postele pro 1 dítě. Pořiďte si podobné výrobky z této sekce na pár kliknutí! To ale však není vše, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás více produktů od značky COT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka COT vám může nabídnout vynikající sortiment.! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.
Nejprodávanější produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš je k dispozici pohodlně tu na našich stránkách ve známé sekci postele pro 1 dítě. Vyberte si zlevněné produkty z této populární kategorie za rozumné peníze!
Designový kousek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 cm, zelená lze sehnat přímo na stránkách zařazený v rubrice postele pro 1 dítě! Nyní můžete najít další produkty ve zmiňované kategorii za akční cenu! Výrobce COT pro své zákazníky poskytuje top sortiment..

Tento velmi žádaný produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160x80 cm, zelená od odblíbeného výrobce COT najdete na našich stránkách teď ve výprodejové akci. Aktuálně výhodně za 5 931 Kč.