Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 cm, šedá/bílá

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF,... více informací »
Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160x80 cm
Značka: COT
5 931 Kč
Ověřit dostupnost
Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF,...

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech
Čelo postele je vyrobeno z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami
Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání
Maximální nosnost do 100 kg
Součástí je zásuvka pod postel
Dodáváno bez matrace
Rošt je součástí postele

 
Rozměr: 160x80x65 cm
Tento žádaný produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 cm, šedá/bílá můžete dostat již dnes tu na stránkách ve známé sekci dětské pokoje. Najděte si akční produkty z této populární sekce ve slevě. Oblíbený výrobce COT svým zákazníkům dodává skvělé zboží. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od dodavatele COT. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Ve slevě výrobek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš získáte prostě tu na našem webu zařazený v kategorii dětské pokoje! Připravili jsme ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce za výhodnou cenu. Tento výjimečný produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 cm, šedá/bílá máte možnost sehnat bez obtíží tu na našich stránkách v kategorii postele pro 1 dítě. Nyní koupíte další produkty z této oblíbené rubriky na pár kliknutí!
Hodně žádaný produkt je k získání nyní tu na našem webu ve známé kategorii postele pro 1 dítě! Nyní můžete získat parádní výrobky ze zmíněné sekce za parádní cenu. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také více kvalitních produktů značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Velmi žádaný produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 cm, šedá/bílá máte možnost dostat již dnes tu na našem webu v oblíbené sekci postele pro 1 dítě! Vyberte si unikátní produkty z naší sekce snadno online.
Tento exkluzivní kus Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 cm, šedá/bílá je k získání zrovna tady na stránkách v populární sekci postele pro 1 dítě! Pořiďte si ještě další produkty z této oblíbené rubriky za výhodnou cenu! Dodavatel COT nabízí prvotřídní zboží Tento kvalitní a žádaný výrobek jde sehnat již dnes tu na webu zařazený v rubrice postele pro 1 dítě! Vyberte si nové kusy z této sekce v bezva akci! To ale ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Věhlasná značka COT pro své zákazníky dodává velmi kvalitní produkty.!
Žádaný produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 cm, šedá/bílá dostanete taky tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice postele pro 1 dítě! Pořiďte si skvělé produkty z této sekce ve výprodejové akci! Značka COT vám může nabídnout špičkový sortiment.! Nabídka platí do vyprodání zásob!

Tento výjimečný výrobek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160x80 cm, šedá/bílá od kvalitní společnosti COT pohodlně nakoupíte v naší online nabídce extra se slevou! Nyní pořídíte za 5 931 Kč.