Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 cm, modrá

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF,... více informací »
Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160x80 cm
Značka: COT
5 931 Kč
Ověřit dostupnost
Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF,...

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech
Čelo postele je vyrobeno z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami
Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání
Maximální nosnost do 100 kg
Součástí je zásuvka pod postel
Dodáváno bez matrace
Rošt je součástí postele

 
Rozměr: 160x80x65 cm
Diskontní výrobek Dětská postel s úložným lze sehnat také tady u nás zařazený v rubrice dětské pokoje. Prozkoumejte akční výrobky z této oblíbené kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výrobce COT vám může nabídnout skvělé zboží Hodně prodávaný kus Dětská postel s úložným prostorem Tomáš lze pořídit rovněž tady a teď na našem webu v oblíbené sekci dětské pokoje! Podívejte se na nové výrobky z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! To není vše, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se taky na více skvělých produktů od dodavatele COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Ve slevě produkt jde získat mimo jiné na stránkách v sekci postele pro 1 dítě. Nyní si můžete pořídit nové produkty z této kategorie z pohodlí domova! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také další kousky od dodavatele COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka COT pro své zákazníky prodává top sortiment Povedený produkt máte možnost pořídit snadno tu ve známé rubrice postele pro 1 dítě! Nyní si můžete pořídit zcela nové kusy ze zmíněné sekce za skvělou cenu! To však není vše, u nás vám nabízíme více. Mrkněte také na více kvalitních produktů od značky COT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 cm, modrá máte možnost pořídit v pohodě na webu v oblíbené rubrice postele pro 1 dítě! Nyní můžete koupit jiné výrobky z této rubriky za rozumné peníze! Populární značka COT nabízí vynikající výrobky. To není všechno, máme toho více. Mrkněte také na více produktů od značky COT. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Kvalitní a velmi žádaný kousek máte možnost najít bezstarostně na stránkách zařazený v kategorii postele pro 1 dítě. Mrkněte na parádní výrobky ve zmiňované kategorii za zcela nejnižší cenu! Tato vyjímečná značka COT pro vás připravuje kvalitní výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! Velmi oblíbený výrobek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 cm, modrá můžete koupit mimo jiné tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci postele pro 1 dítě. Prozkoumejte ostatní produkty ze zmíněné sekce za příznivou cenu!
Hodně oblíbený výrobek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 cm, modrá lze pořídit přímo tady u nás ve známé kategorii postele pro 1 dítě. Nyní můžete najít akční výrobky z této oblíbené kategorie na pár kliknutí! Přední značka COT má v nabídce vynikající zboží.!
Diskontní produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 jde sehnat bez obtíží tu umístěný v rubrice postele pro 1 dítě. Připravili jsme ještě další produkty ve zmíněné sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu! Diskontní produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš můžete získat snadno u nás umístěný v kategorii postele pro 1 dítě! Nyní najdete další produkty ve zmíněné kategorii za mimořádně nízkou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás další prověřené kousky od výrobce COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a levný produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 cm, modrá dostanete přímo tu zařazený v kategorii postele pro 1 dítě! Nyní si můžete koupit kvalitní kousky z této sekce za báječnou cenu. Tato značka COT dlouhodobě poskytuje top zboží . To ale ovšem není všechno, máme toho více! U nás najdete více skvělých kousků od dodavatele COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Hodně žádaný kousek Dětská postel s úložným najdete již dnes tu na našem webu v rubrice postele pro 1 dítě. Máme pro vás skvělé kusy ve zmíněné kategorii na pár kliknutí. Populární značka COT vám může poskytnout velmi kvalitní produkty ! To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce ovšem další skvělé produkty značky COT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Výjimečný kousek Dětská postel s úložným je k dostání jednoduše tady na webu v sekci postele pro 1 dítě. Připravili jsme akční produkty ve zmíněné rubrice za akční cenu. Známý dodavatel COT vám může nabídnout kvalitní produkty..

Velmi žádaný produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160x80 cm, modrá od výrobce se zárukou kvality COT snadno můžete najít momentálně na našich stránkách ve výhodné akci. Nabídka již od 5 931 Kč.