Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 cm, bílá

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF,... více informací »
Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160x80 cm
Značka: COT
5 931 Kč
Ověřit dostupnost
Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF,...

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech
Čelo postele je vyrobeno z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami
Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání
Maximální nosnost do 100 kg
Součástí je zásuvka pod postel
Dodáváno bez matrace
Rošt je součástí postele

 
Rozměr: 160x80x65 cm
Tento levný produkt Dětská postel s úložným je dostupný v pohodě u nás umístěný v sekci dětské pokoje. Prozkoumejte akční výrobky ve zmiňované kategorii za mimořádně nízkou cenu! To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více. Mrkněte na další skvělé zboží od výrobce COT. Najdete je níže na této stránce. U zákazníků oblíbený výrobce COT pro vás vyrábí kvalitní výrobky. A to je teprve začátek! Kvalitní a levný produkt můžete nakoupit bez obtíží na stránkách zařazený v sekci dětské pokoje! Vyberte si parádní produkty ze zmíněné kategorie za nejnižší cenu! Tento vyjímečný výrobce COT dlouhodobě dodává top produkty. To však není všechno, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete více kousků od výrobce COT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní výrobek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 cm, bílá máte možnost získat právě zde tady na webu v kategorii postele pro 1 dítě. Najděte si nové produkty z této oblíbené kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás další vybrané produkty od dodavatele COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Diskontní výrobek lze získat právě zde tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice postele pro 1 dítě. Prozkoumejte parádní výrobky ze zmíněné sekce jednoduše online.
Hodně oblíbený kousek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 cm, bílá máte možnost koupit bez problémů tu na stránkách ve známé rubrice postele pro 1 dítě! Mrkněte na ostatní produkty z této oblíbené sekce na pár kliknutí!

Kvalitní a levný kus můžete koupit zrovna na našem webu umístěný v kategorii postele pro 1 dítě. Vyberte si ještě ostatní výrobky z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu! Známá značka COT vám představuje špičkové produkty A tady je důkaz! Designový produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 cm, bílá jde získat právě na našich stránkách v oblíbené sekci postele pro 1 dítě! Prozkoumejte zcela nové produkty ve zmiňované sekci za výhodné peníze! Významná značka COT má v nabídce vynikající produkty Přesvědčte se sami! To není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce však také více skvělých produktů značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tento designový produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš máte možnost sehnat bez problémů tady u nás v populární sekci postele pro 1 dítě. Nyní pořídíte ještě jiné kousky z této populární kategorie ve výprodejové akci. Náš sortiment je široký, podívejte se také na další skvělé produkty od značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Velmi oblíbený produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 jde nakoupit již dnes u nás zařazený v sekci postele pro 1 dítě. Nyní získáte ještě jiné produkty z této oblíbené sekce ve slevě!
Zajímavý výrobek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 pořídíte právě teď na našem webu ve známé sekci postele pro 1 dítě. Nyní si můžete pořídit ještě další výrobky z naší rubriky z pohodlí domova.
Výjimečný kus Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160×80 naleznete přímo na našich stránkách umístěný v sekci postele pro 1 dítě. Nyní můžete získat unikátní produkty z této populární sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Máme toho více, mrkněte také na další skvělé produkty od dodavatele COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 160x80 cm, bílá od spolehlivého výrobce COT snadno seženete na našich stránkách až neuvěřitelně levně! Ceny již od 5 931 Kč.